Makeup Academy is een Brits merk dat vindt dat make-up van goede kwaliteit niet duur hoeft te zijn. De budgetproducten zijn niet in Nederlandse winkels te koop, maar je kunt ze wel bestellen in hun webshop. Ik heb het Undressed palette besteld, mede vanwege het feit dat dit palette een dupe zou zijn van het Urban Decay Naked palette. Ik was dus erg benieuwd! Het Naked palette kost in de winkel zo’n € 47 en dit Undressed palette heeft me £ 3 gekost, plus £ 4,95 aan verzendkosten. Bij elkaar nog geen € 10, dus de moeite waard om eens uit te proberen.
Het palette is van zwart plastic, met een transparante voorkant. Er zitten 12 oogschaduws in, plus een sponsapplicator. De verpakking ziet er een beetje goedkoop uit, maar dat is het palette natuurlijk ook. Aan de achterkant staat een soort plattegrondje van de kleuren. Ze hebben helaas geen namen, alleen een nummer. Verder bevat de achterkant een ‘mini masterclass’ met een voorbeeld van hoe je de kleuren zou kunnen gebruiken. De ingrediënten staan ook vermeld. In totaal bevat dit palette 9,6 gram aan product.
Deze kleuren zitten erin. Ik heb ze voor het gemak in de foto genummerd.
En hier de swatches. Ik heb van iedere kleur een veegje op mijn arm gezet.
In de eerste rij zitten de lichte kleuren. Nummer 3 valt helemaal weg tegen de kleur van mijn arm, maar geeft wel pigment af. Ze korrelen een beetje, maar ik verwacht dat je er toch wel goed mee zult kunnen werken.
In de tweede rij zitten de donkerdere kleuren en het pigment van alle kleuren is goed. Als de kleuren niet zo goed te zien zijn op de foto ligt dat aan mijn fotografiekwaliteiten.
Ik vind het Undressed palette van MUA in ieder geval veelbelovend. Misschien zet ik binnenkort nog een look online.
Wat vind jij van de kleuren in dit budget palette? Heb je het Urban Decay Naked palette al eens gebruikt?
17 Comments
Pamster
HEBBE !!!! Stuur je me de site even waar ik bestellen kan?
btw toch maar een makeup teamtje gekozen?
Greetz Pam
Pamster
Trouwens, even over BB cream, ik heb die van Granier gehaald ( de mat versie) in Duitsland, dat loont, kost in nederland € 13.95 bij de DM in Duitsland € 8.95 !
debbieschrijft
Vreemd, ik heb 9,95 betaald. Maar DM is inderdaad voor veel spullen veel voordeliger! Je kunt ’t palette bestellen bij http://www.muastore.co.uk/
Pamster
Let op heb je de matte versie of de gewone?
Antoinette
Ik wou al vragen, zijn dit matte kleurtjes? Voor m’n bruiloftsmake-up heb ik de stappen van een youtube tutorial gevolgd. Ik moest daarvoor matte make-up kopen (dat reflecteert niet op alle foto’s) en ik had echt moeite om ’t te vinden. Sindsdien let ik daar ’n beetje op en het valt me op dat bijna overal wel glitters in worden “gegooid”!
debbieschrijft
Ik denk dat de helft van de kleuren in dit palette mat zijn. Paletten met alleen matte oogschaduw zijn inderdaad lastig te vinden. Bij Too Faced hebben ze deze: https://www.toofaced.com/p-514-matte-eye-shadow-collection.aspx?. Die is vrij prijzig, maar je zal er wel lang mee doen. Er zijn ook wel budgetalternatieven te koop, maar dat is inderdaad even zoeken.
debbieschrijft
Met de matte bedoel je die lange smalle tube denk ik? Die is niet fijn voor mijn huid. De vettere creme in de korte tube vind ik persoonlijk beter werken.
Pamster
Ja die bedoelde ik, ik vind hem fijn, had ook die van de Nivea gekocht maar die glimt weer wat meer.
Pamster
Ik heb het palette besteld, ben benieuwd als ik hem binnen krijg met de post 🙂
debbieschrijft
Heb je ‘m al ontvangen?
Pamster
Yip super blij mee net als de bestelde lipstick en niet duur :-0
Car
Hoi debbie! Ik heb onlangs dit palette besteld.. ik ben er erg benieuwd naar. Ik heb hem helaas nog niet binnen, dus ik vroeg me af: hoelang duurde het bij jou voordat het palette in NL was? Ik hoop namelijk niet dat er iets fout is gegaan met de bestelling.
debbieschrijft
Hallo, volgens mij duurde het bij mij toch wel een dikke week. Als ik het me goed herinner krijg je niet bij iedere stap een mailtje, zoals je dat wel gewend bent van de meeste webshops. Hoe lang geleden heb je besteld?
Pamster
Ja bij mij ook een dikke week voor ik het binnen had
Car
Ik heb hem vrijdag de 16e besteld, wel vrij laat in de avond. Daar zat natuurlijk nog een weekend tussen, maar je zou denken dat ik hem nu toch wel zo’n beetje ontvangen zou moeten hebben.. 10 dagen geleden is toch wel een dikke week… Maargoed, ik wacht nog wel een paar dagen.. Bedankt in ieder geval!
debbieschrijft
Hm, dat duurt best lang inderdaad. Anders gewoon eens contact opnemen met de klantenservice?